Планы мероприятий

План мероприятий в шестой школьный день

01.10.2022

26.09.2022 05:36 - 26.09.2022 05:37

свернуть

План мероприятий в шестой школьный день

24.09.2022

 

18.09.2022 09:15 - 26.09.2022 05:37

свернуть

План мероприятий в шестой школьный день

17.09.2022

12.09.2022 04:04 - 18.09.2022 09:14

свернуть

План мероприятий в шестой школьный день

10.09.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 10 сентября 2022 года

Час правядзення Мерапрыемствы Удзельнікі Месца правядзення Адказныя
12.00-15.00 Секцыя “Таэквандо”

V-ХІ класы

спарт.зала Піскунова В.І.
09.00-11.00 Аб'яднанне па інтарэсах "Робататэхніка"

V-ХІ класы

каб.№28 Іванчыкава К.У.
09.00-13.00

Адзіны дзень бяспекі

V-ХІ класы г.Лагойск

Разгуліна А.У.

10.00-13.00

Наведванне кінакомнаты

V-VІІ класы г.Лагойск Любарцава Д.А.
9.00-10.00

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты “17 верасня - Дзень народнага адзінства

Савет вучняў каб.№39 Раманцевіч Ю.М.
12.30-13.30 Бацькоўскі ўніверсітэт ІХ клас каб.№30 Панкевіч В.Я.
10.00-15.00 Кансультацыі па вучэбных прадметах (па запыце) ІІІ-ХІ класы   Настаўнікі-прадметнікі
9.00-14.00
Абнаўленне інфармацыйных стэндаў
Члены ГА
фае І, ІІ паверхаў Раманцевіч Ю.М.
 

12.09.2022 04:00 - 18.09.2022 09:16

свернуть

План мероприятий в шестой школьный день

03.09.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 3 сентября 2022 года

Час правядзення Мерапрыемствы Удзельнікі Месца правядзення Адказныя
12.00-15.00 Секцыя “Таэквандо”

V-ХІ класы

спарт.зала Піскунова В.І.
11.00-12.00

Аперацыя

"Помнік"

V-VІ класы  

Макуцэвіч А.Г.

10.00-13.00

Падрыхтоўка да Дня адчыненых дзвярэй

V-VІІІ класы фае ІІ паверха Асташэвіч К.В.
9.00-10.00

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты “Дзень беларускай пісьменнасці

Савет вучняў каб.№39 Раманцевіч Ю.М.
12.30-13.30 Бацькоўскі ўніверсітэт ІІІ клас каб.№12 Класны кіраўнік
9.00-14.00
Абнаўленне інфармацыйных стэндаў
Члены ГА
фае І, ІІ паверхаў Раманцевіч Ю.М.
 

05.09.2022 06:00 - 05.09.2022 06:34

свернуть

План мероприятий на шестой школьный день

28.05.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 28 мая 2022 года

Час правядзення Мерапрыемствы Удзельнікі Месца правядзення Адказныя
9.30-11.30

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

(удзел ў турниры па Робасумо)

І-VІІІ класы

г.Логойск Іванчыкава К.У.
10.00-14.00 Секцыя “Таэквандо”

V-ХІ класы

спарт.зала Піскунова В.І.
9.00-12.00 Турызм и спартыўнае арыентаванне V-VІ класы стадыён

Шаўчэнка А.У.

10.00-13.00

Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Грамадазнаўства”

"Матэматыка"

ХІ клас

каб. №23

каб.№24

Макуцэвіч А.Г.

Раманцевіч Ю.М.

9.00-10.00

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты “31 мая - Сусветны дзень без тытуню

Савет вучняў каб.№39 Раманцевіч Ю.М.
12.30-13.30 Бацькоўскі ўніверсітэт ІІІ клас каб.№12 Класны кіраўнік
9.00-14.00
Кваліфікацыйны экзамен па вучэбным прадмеце "Працоўнае навучанне" па спецыяльнасці "Агароднінавод"
ХІ клас каб.№26 Сарокін У.Р.
14.00-15.00 Падрыхтоўка да Апошняга званка,  Выпускнога вечара 9, 11 класы
каб.№28

Раманцевіч Ю.М.

класныя  кіраўнікі

 

23.05.2022 04:17 - 05.09.2022 05:56

свернуть

План мероприятий на шестой школьный день

21.05.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 21 мая 2022 года

Час правядзення Мерапрыемствы Удзельнікі Месца правядзення Адказныя
9.30-11.30

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

І-ІV класы

каб.№29 Іванчыкава К.У.
10.00-14.00 Секцыя “Таэквандо”

V-ХІ класы

спарт.зала Піскунова В.І.
9.00-12.00 Гульні ў футбол V-VІІІ класы стадыён

Шаўчэнка А.У.

10.00-13.00 Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Матэматыка”
ХІ клас

каб. №23

Раманцевіч Ю.М.

9.00-10.00

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты “31 мая - Сусветны дзень без тытуню

Савет вучняў каб.№39 Раманцевіч Ю.М.
10.00-12.00 Школа выхаднога дня "Упэўнены старт" дашкольнікі каб.№12 Сарокіна С.В.
13.10-13.50 Аперацыя "Клумба" Члены ГА “БРПА”, ГА “БРСМ” школьны двор Асташэвіч К.В.
14.00-15.00 Падрыхтоўка да Апошняга званка,  Выпускнога вечара 9, 11 класы
каб.№28

Раманцевіч Ю.М.

класныя  кіраўнікі

 

11.05.2022 04:01 - 23.05.2022 04:16

свернуть

План мероприятий на шестой школьный день

07.05.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 7 мая 2022 года

Час правядзення Мерапрыемствы Удзельнікі Месца правядзення Адказныя
9.30-11.30

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

1-8 класы

каб.№28 Іванчыкава К.У.
12.00-15.00 Секцыя “Таэквандо”

5-11 класы

спарт. зала Піскунова В.І.
10.00-11.00 Гульні ў валейбол 6-8 класы спарт. зала  
10.00-13.00 Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Грамадазнаўства” 11 клас

 

каб. №23

Макуцэвіч Ю.М.

9.00-10.00

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты

Савет вучняў каб.№39 Раманцевіч Ю.М.
12.00-15.00 Падрыхтоўка да Апошняга  званка і Выпускнога вечара 9, 11 класы школьны двор Раманцевіч Ю.М.
10.00-14.00 Наведванне музея Вялікай Айчыннай вайны 5-8 класы г.Мінск Класныя кіраўнікі
 

 

02.05.2022 05:13 - 11.05.2022 03:55

свернуть

План мероприятий на шестой школьный день

02.05.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 2 мая 2022 года (за 14.05.2022)

Час правядзення Мерапрыемствы Удзельнікі Месца правядзення Адказныя
9.30-11.30

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

І-ІV класы

каб.№28 Іванчыкава К.У.
10.00-14.00 Секцыя “Таэквандо” (тренировка на базе спорткомплекса "Виктория")

V-ХІ класы

г.Минск Піскунова В.І.
9.00-12.00 Игры в шашки и шахматы V-VІІІ класы спарт. зала

Шаўчэнка А.У.

10.00-13.00 Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Матэматыка”
ХІ клас

каб. №23

Раманцевіч Ю.М.

9.00-10.00

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты “Дзень дзяржаўнага герба і сцяга Рэспублікі Беларусь

Савет вучняў каб.№39 Раманцевіч Ю.М.
12.00-13.00 Афармленне тэматычнай выставы "З днем Перамогі!" Члены ГА “БРПА”, ГА “БРСМ” фае ІІ паверха Асташэвіч К.В.
13.10-13.50 Упрыгожванне ўстановы адукацыі да Дня Перамогі Члены ГА “БРПА”, ГА “БРСМ” каб.№12 Раманцевіч Ю.М.
14.00-15.00 Падрыхтоўка да мітынга, прысвечанага дню Перамогі Члены ГА “БРПА”, ГА “БРСМ” каб.№28 Раманцевіч Ю.М.
 

 

02.05.2022 05:13 - 02.05.2022 05:20

свернуть

30.04.2022 План мерприятий нашестой школьный день

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 30 красавіка 2022 года

Час правядзення Мерапрыемствы Удзельнікі Месца правядзення Адказныя
9.30-11.30

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

І-ІV класы

каб.№28 Іванчыкава К.У.
12.00-15.00 Секцыя “Таэквандо”

V-ХІ класы

спарт. зала Піскунова В.І.
9.00-12.00 Спортландия "Веселые старты" І-ІV класы спарт. зала

Шаўчэнка А.У.

классные руководители

10.00-13.00 Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Матэматыка”, “Грамадазнаўства” ХІ клас

каб. №24

каб. №23

Раманцевіч Ю.М.

Макуцэвіч Ю.М.

9.00-10.00

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты “З днем Перамогі!!!

Савет вучняў каб.№39 Раманцевіч Ю.М.
10.00-12.00 Аперацыя “Помнік” Члены ГА “БРПА”, ГА “БРСМ”   Грышко А.В.
12.00-13.00 Афармленне тэматычнай выставы "З днем Перамогі!" Члены ГА “БРПА”, ГА “БРСМ” фае ІІ паверха Асташэвіч К.В.
9.30-11.30 Школа выхаднога дня "Упэўнены старт!" дашкольнікі каб.№12 Сарокіна С.В.
14.00-15.00 Падрыхтоўка да мітынга, прысвечанага дню Перамогі Члены ГА “БРПА”, ГА “БРСМ” каб.№28 Раманцевіч Ю.М.
 

 

25.04.2022 04:40 - 02.05.2022 05:20

свернуть

План мероприятий на шестой школьный день

23.04.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 23 красавіка 2022 года

Час правядзення Мерапрыемствы Удзельнікі Месца правядзення Адказныя
9.30-11.30

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

І-ІV класы

каб.№28 Іванчыкава К.У.
12.00-15.00 Секцыя “Таэквандо”

V-ХІ класы

спарт. зала Піскунова В.І.
10.00-12.00 Гульні ў баскетбол, валейбол V-VІІІ класы спарт. зала Шаўчэнка А.У.
10.00-14.00 Кансультацыя па вучэбных прадметах (па запытах)

III-XI класы

  Настаўнікі-прадметнікі
11.00-13.00 Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Матэматыка”, “Грамадазнаўства” ХІ клас

каб. №24

каб. №23

Раманцевіч Ю.М.

Макуцэвіч Ю.М.

14.00-15.00

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты і афармленне інфармацыйнага стэнда “Чатнобыльчкая трагедыя. Мы павінны ведаць і памятаць...

Савет вучняў каб.№39

Раманцевіч Ю.М.

 

9.30-11.30 Афармленне выставы "Пасхальны калейдаскоп"
Савет вучняў фае ІІ паверха
Асташэвіч К.В.
10.00-11.00 "Глядзі і памятай"(прагляд і абмеркаванне фільмаў аб ВАв) ІХ-ХІ класы каб.№28 Раманцевіч Ю.М.
13.00-14.00 Падрыхтоўка да святкавання Дня Перамогі Члены ГА "БРСМ" каб.№39 Класныя кіраўнікі
 

 

18.04.2022 04:24 - 25.04.2022 04:27

свернуть

План мероприятий на шестой школьный день

16.04.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 16 красавіка 2022 года

Час правядзення Мерапрыемствы Удзельнікі Месца правядзення Адказныя
 
9.30-11.30

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

І-ІV класы

каб.№28 Іванчыкава К.У.
9.00-16.00 Удзел у Рэспубліканскіх спаборніцтвах па Таэквандо V-ХІ класы   Піскунова В.І.
 
10.00-12.00 Гульні у валейбол, баскетбол V-ХІ класы спарт.зала Шаўчэнка А.У.
9.00-15.00 Кансультацыя па вучэбных прадметах (па запытах) ІІІ-ХІ класы   Настаўнікі-прадметнікі
10.00-15.00 Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Матэматыка”, “Грамадазнаўства”  

каб. №24

каб. №23

 

Раманцевіч Ю.М.

Макуцэвіч Ю.М.
9.00-10.00 Школьны веснік. Выпуск насценгазеты Савет вучняў каб.№28 Раманцевіч Ю.М.
11.00-13.00

Рэспубліканскі

суботнік

І-ХІ класы   Класныя кіраўнікі
9.00-10.00 Аперацыя "Помнік" (благаустройства брацкіх могілак) Члены ГА "БРПО"   Панкевіч В.Я.
 

 

10.04.2022 11:20 - 25.04.2022 04:25

свернуть

План мероприятий на шестой школьный день

09.04.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 9 красавіка 2022 года

Час правядзення

Мерапрыемствы

Удзельнікі

Месца правядзення

Адказныя

 

 

9.30-11.30

 

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

 

 

 

І-ІV класы

                     

 

 

каб.№28

 

 

Іванчыкава К.У.

12.00-15.00

Секцыя “Таэквандо” 

V-ХІ класы

спарт. зала

Піскунова В.І.

10.00-14.30

Раённыя спаборніцтвы па ТПМ

VІ-VІІІ класы

спарт. зала

Шаўчэнка А.У.

10.00-14.00

Кансультацыя па вучэбных прадметах (па запытах)

III-XI класы

 

 

 

Настаўнікі-прадметнікі

10.00-13.00

 

 

Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Матэматыка”, “Грамадазнаўства”

ХІ клас

 

 

 

каб. №24

каб. №23

 

 

Раманцевіч Ю.М.

Макуцэвіч Ю.М.

9.00-10.00

 

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты “11 красавіка-Міжнародны дзень вызвалення вязняў фашысцкіх канцлагераў

Савет вучняў

 

каб.№39

 

Раманцевіч Ю.М.

 

11.30-12.30

Інтэлектуальная гульня “Ведаю гісторыю свайго краю

V-VІІ класы

Каб.№28

Класныя кіраўнікі

10.00-12.00

Аперацыя “Помнік”

Члены ГА “БРПА”, ГА “БРСМ”

 

Грышко А.В.

10.00-11.00

Віктарына “Родны свой край любі і ведай

І-ІV класы

Каб.№28

Класныя кіраўнікі

13.00-16.00

Удзел у святочным канцэрце "Напоўнім музыкай вясновыя імгненні"

ІІІ-ХІ класы

г.Лагойск

Асташэвіч К.В.

10.00-15.00

Удзел у трэццім этапе алімпіяды БГПУ па вучэбным прадмеце "Грамадазнаўства"

ХІ клас

г.Мінск

Макуцэвіч А.Г.

9.30-11.30

Школа выхаднога дня "Упэўнены старт"

дашкольнікі

каб.№12

Сарокіна С.В.

 

03.04.2022 10:37 - 11.04.2022 04:52

свернуть

План мероприятий на шестой школьный день

26.03.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 26 сакавіка 2022 года

Час правядзення

Мерапрыемствы

Удзельнікі

Месца правядзення

Адказныя

9.30-11.30

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

ІІІ-VІІІ класы

каб.№29

Іванчыкава К.У.

10.00-13.30

Удзел у раённых спаборніцтвах па спартыўнаму арыентаванню “Вясна - 2022”

VІ-ХІ класы

г.Лагойск

Настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

09.00-16.00

Удзел у спаборніцтвах ""Першынства Мінскай вобласці сярод юніёраў (Алімпійскія дні моладзі па таэквандо)"

V-ХІ класы

г.Барысаў

Піскунова В.І.

10.00-15.00

Кансультацыя па вучэбных прадметах (па запытах)

III-XI класы

 

Настаўнікі-прадметнікі

14.00-15.00

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты 2 красавіка – Дзень яднання Расіі і Беларусі”

Савет вучняў

каб.№39

Раманцевіч Ю.М.

11.00-13.00

Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Грамадазнаўства” 

ХІ клас

каб. №24

Макуцэвіч А.Г.

10.00-11.00

Прафарыентацыйнае “Прафесія педагога – гэта…”

 Х-ХІ класы

каб.№28

класныя  кіраўнікі

09.00-11.40

Школа выходнога дня "Упэўнены старт"

дашкольнікі

каб.№13

Сарокіна С.В.

9.00-10.00

Экалагічная гульня “Што? Дзе? Калі?”

І-VІ класы

каб.№29

класныя кіраўнікі

10.00-11.00

Гульні ў баскетбол

 

V-VII классы

 

Грышко А.В.

 

21.03.2022 05:38 - 28.03.2022 05:29

свернуть

План мероприятий на шестой школьный день

19.03.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 19 сакавіка 2022 года

Час правядзення

Мерапрыемствы

Удзельнікі

Месца правядзення

Адказныя

9.30-11.30

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

ІІІ-VІІІ класы

каб.№29

Іванчыкава К.У.

10.00-11.30

Игры в футбол

І-ІV класы

спарт.зала

Настаўнік фізічнай культуры і здароўя

12.00-15.00

Секцыя “Таэквандо”

V-ХІ класы

спарт.зала

Піскунова В.І.

10.00-14.00

Кансультацыя па вучэбных прадметах (па запытах)

III-XI класы

 

Настаўнікі-прадметнікі

14.00-15.00

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты “22 сакавіка - Дзень памяці жэртв Хатынскай трагедыі

Савет вучняў

каб.№39

Раманцевіч Ю.М.

11.00-13.00

Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Матэматыка” 

ХІ клас

Каб. №24

Раманцевіч Ю.М.

10.00-12.00

Мерапрыемства "Меткі стралок"

 V-VІІІ класы

 

Грышко А.В.

09.00-11.30

Школа выходнога дня "Упэўнены старт"

дашкольнікі

каб.№13

класныя кіраўнікі

10.00-11.00

Прыём у піянеры "Будзь разам з намі..."

VІ клас

каб.№23

Раманцевіч Ю.М.

10.00-12.00

Экскурсія ў г.Лагойск

V, VІІ класы

г.Лагойск

Бельская І.С.

Макуцевіч Е.Г.

17.03.2022 12:46 - 17.03.2022 12:56

свернуть

План мероприятий на шестой школьный день (за 12.03.2022)

07.03.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 07 сакавіка 2022 года

Час правядзення

Мерапрыемствы

Удзельнікі

Месца правядзення

Адказныя

9.30-11.30

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

ІІІ-VІІІ класы

каб.№29

Іванчыкава К.У.

10.00-11.30

Гульні піянербол

V-VІI класы

спарт.зала

Настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Класныя кіраўнікі

12.00-15.00

Секцыя “Таэквандо”

V-ХІ класы

спарт.зала

Піскунова В.І.

10.00-14.00

Кансультацыя па вучэбных прадметах (па запытах)

III-XI класы

 

Настаўнікі-прадметнікі

14.00-15.00

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты “15 сакавіка - Дзень канстытуцыі РБ

Савет вучняў

каб.№39

Раманцевіч Ю.М.

11.00-13.00

Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Матэматыка” 

ХІ клас

Каб. №24

Раманцевіч Ю.М.

10.00-12.00

Мерапрыемства "Меткі стралок"

 V-VІІІ класы

 

Грышко А.В.

12.00-14.00

Аперацыя "Памнік"

V-VІІ класы

 

класныя кіраўнікі

09.03.2022 04:54 - 14.03.2022 08:59

свернуть

План мероприятий на шестой школьный день

05.03.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 05 сакавіка 2022 года

Час правядзення

Мерапрыемствы

Удзельнікі

Месца правядзення

Адказныя

9.30-11.30

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

ІІІ-VІІІ класы

каб.№29

Іванчыкава К.У.

12.00-13.00

Гульні ў шашкі і шахматы

І-VІI класы

спарт.зала

Настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Класныя кіраўнікі

12.00-15.00

Секцыя “Таэквандо”

V-ХІ класы

спарт.зала

Піскунова В.І.

10.00-14.00

Кансультацыя па вучэбных прадметах (па запытах)

III-XI класы

 

Настаўнікі-прадметнікі

14.00-15.00

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты “З Міжнародным жаночым днём!!! З 8 сакавіка!!!

Савет вучняў

каб.№39

Раманцевіч Ю.М.

11.00-13.00

Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Матэматыка” 

ХІ клас

Каб. №24

Раманцевіч Ю.М.

10.00-12.00

Канцэртная праграма "Матулям прысвячаецца..."

 І-ІV класы

спартыўная зала

класныя кіраўнікі пачатковых класаў  

13.00-14.00

Працоўны дэсант

V-ХІ класы

школьны двор

класныя кіраўнікі

28.02.2022 05:18 - 28.02.2022 05:18

свернуть

План мероприятий на шестой школьный день

26.02.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 26 лютага 2022 года

Час правядзення

Мерапрыемствы

Удзельнікі

Месца правядзення

Адказныя

9.30-11.30

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

ІІІ-VІІІ класы

каб.№29

Іванчыкава К.У.

10.00-13.00

Гульні ў баскетбол

VІІІ-ХІ класы

спарт.зала

Настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Класныя кіраўнікі

12.00-15.00

Секцыя “Таэквандо”

V-ХІ класы

спарт.зала

Піскунова В.І.

10.00-14.00

Кансультацыя па вучэбных прадметах (па запытах)

III-XI класы

 

Настаўнікі-прадметнікі

13.00-14.00

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты “1 сакавіка - Сусветны дзень без наркотыкаў

Савет вучняў

каб.№39

Раманцевіч Ю.М.

11.00-13.00

Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Матэматыка” 

ХІ клас

Каб. №24

Раманцевіч Ю.М.

09.00-10.00

“Глядзі і памятай” (прагляд і абмеркаванне мастацкіх фільмаў)

 VІІI-ХІ класы

каб.№12

Настаўнік гісторыі  

14.00-15.00

Бацькоўскі ўніверсітэт

ХІ клас

каб.№28

Жакевіч Ж.Л.

11.00-12.00

Школа выхаднога дня "Упэўнены старт"

дашкольнікі

каб.№12

Сарокіна С.В.,

Асташэвіч К.В.

14.00-15.00

Падрыхтоўка да святкавання 8 сакавіка

члены ГА "БРСМ"

каб.№28

Раманцевіч Ю.М.

21.02.2022 04:22 - 21.02.2022 04:22

свернуть

План мероприятий на шестой школьный день

19.02.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 19 лютага 2022 года

Час правядзення

Мерапрыемствы

Удзельнікі

Месца правядзення

Адказныя

9.30-11.30

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

ІІІ-VІІІ класы

каб.№29

Іванчыкава К.У.

10.00-13.00

Наведванне катка РГЦ «Сілічы»

V-VІI класы

спарт.зала

Настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Класныя кіраўнікі

12.00-15.00

Секцыя “Таэквандо”

V-ХІ класы

спарт.зала

Піскунова В.І.

10.00-14.00

Кансультацыя па вучэбных прадметах (па запытах)

III-XI класы

 

Настаўнікі-прадметнікі

14.00-15.00

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты “З Днём абаронца Айчыны

Савет вучняў

каб.№39

Раманцевіч Ю.М.

11.00-13.00

Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Грамадазнаўства” 

ХІ клас

Каб. №24

Настаўнік грамадазнаўства

09.00-10.00

“Глядзі і памятай” (прагляд і абмеркаванне мастацкіх фільмаў)

 V-VІI класы

каб.№12

Настаўнік гісторыі  

14.00-15.00

Бацькоўскі ўніверсітэт

V, VІІ класы

каб.№32, 23

Класныя кіраўнікі

11.00-12.00

Працоўны

дэсант

VІІІ-ІХ класы

 

Класныя кіраўнікі

14.02.2022 04:20 - 14.02.2022 04:20

свернуть

План мероприятий на шестой школьный день

12.02.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 12 лютага 2022 года

Час правядзення Мерапрыемствы Удзельнікі Месца правядзення Адказныя
9.30-11.30

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

ІІІ-VІІІ класы

каб.№29 Іванчыкава К.У.
11.00-12.00

Дзень спорту і здароўя. Спаборніцтвы па валейболе

-ХI класы
спарт.зала

Шаўчэнка А.У.

Класныя кіраўнікі

12.00-15.00 Секцыя “Таэквандо”

V-ХІ класы

спарт.зала Піскунова В.І.
10.00-14.00 Кансультацыя па вучэбных прадметах (па запытах)

III-XI класы

  Настаўнікі-прадметнікі
12.30-13.30

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты “Афганістан - наша памяць і боль

Савет вучняў каб.№39 Раманцевіч Ю.М.
11.00-13.00

Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Грамадазнаўства”, "Фізіка"

 

ХІ клас Каб. №24

Макуцэвіч А.Г.

Жакевіч Ж.Л.

09.00-10.00

Школа выхаднога дня

 

дашкольнікі каб.№12 Сарокіна С.В.
09.30-10.30

Аперацыя "Помнік" (уборка снегу)

ІХ-ХІ класы каб.№28 Раманцевіч Ю.М.
 

06.02.2022 09:33 - 12.02.2022 08:48

свернуть

План мероприятий на шестой школьный день

05.02.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 05 лютага 2022 года

Час правядзення Мерапрыемствы Удзельнікі Месца правядзення Адказныя
9.30-11.30

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

(удзел у міжнародным фестывалі)

ІІІ-VІІІ класы

г.Мінск Іванчыкава К.У.
11.00-12.00

Катанне на лыжах

III-IV клас
 

Шаўчэнка А.У.

12.00-15.00 Секцыя “Таэквандо”

V-ХІ класы

спарт.зала Піскунова В.І.
10.00-14.00 Кансультацыя па вучэбных прадметах (па запытах)

III-XI класы

  Настаўнікі-прадметнікі
9.30-10.30

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты “8 лютага - Дзень памяці юнага героя-антыфашыста

Савет вучняў каб.№39 Раманцевіч Ю.М.
11.00-13.00

Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Матэматыка”

 

ХІ клас Каб. №24 Раманцевіч Ю.М.
09.00-10.00

Спартландыя “Усе на старт...”

 

ІІ-ІV класы спарт.зала Шаўчэнка А.У.
 

31.01.2022 05:01 - 06.02.2022 09:32

свернуть

План мероприятий на шестой школьный день

29.01.2022

Планаванне мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

на 29 студзеня 2022 года

Час правядзення

Мерапрыемствы

Удзельнікі

Месца правядзення

Адказныя

 

 

9.30-11.30

 

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

“Робататэхніка”

 

 

 

ІІІ-VІІІ класы

       

 

 каб.№28

 

 

Іванчыкава К.У.

 

10.00-12.00

Спартыўнае мерапрыемства “Трапны стралок”

 

V-VІ клас           

 

падвальнае памяшканне

Шаўчэнка А.У.

Грышко А.В.

12.00-15.00

Секцыя “Таэквандо” 

 

V-ХІ класы

спарт.зала

Піскунова В.І.

10.00-14.00

Кансультацыя па вучэбных прадметах (па запытах)

 

III-XI класы

 

 

 

Настаўнікі-прадметнікі

10.00-11.00

 

Школьны веснік. Выпуск насценгазеты “30 студзеня-Дзень беларускай навукі

Савет вучняў

 

каб.№39

 

Раманцевіч Ю.М.

 

12.30-13.30

 

Акцыя “Школа – наш дом, зробім яго чысцей”

ІХ-ХІ класы

 

 

 

Класныя кіраўнікі

14.00-15.00

 

Падрыхтоўка да вечара сустрэчы з выпускнікамі

ІХ-ХІ класы

 

 

Каб.№28

 

 

 

Раманцевіч Ю.М.

10.30-13.00

 

 

Падрыхтоўка да ЦТ па вуч.прадмеце “Матэматыка”

 

ХІ клас

 

 

 

Каб. №24

 

 

 

Раманцевіч Ю.М.

 

 

09.00-10.00

 

 

Віртуальная экскурсія «Па гістарычным месцам малой Радзімы»


V- VІІІ класы

Каб. №28

 

Жакевіч Ж.Л.

10.00-11.00

Гульні ў тэніс

 

V- VІІІ класы

Фае ІІ паверха

 

Шаўчэнка А.У.

24.01.2022 06:29 - 31.01.2022 04:50

свернуть
20222021
январьдекабрь
22 января, суббота

План мероприятий на шестой школьный день 22.01.2022

подробнее...
15 января, суббота

План мероприятий на шестой школьный день 15.01.2021

подробнее...